JAKIM TYPEM URODY JESTEŚ? CHŁODNYM, CZY CIEPŁYM?Określenie typu urody jest bardzo proste. Jest kilka sposobów na samodzielne określenie, czy posiadamy chłodny, czy ciepły typ urody.

1) Złota i srebrna tkanina
Na początek zmywamy makijaż, związujemy włosy i kierujemy twarz w stronę okna. Następnie przykładamy do twarzy złoty i srebrny kawałek materiału. Najlepiej zrobić selfie, żeby móc później porównać oba zdjęcia. Jeśli jesteśmy typem ciepłym, lepiej wyglądamy w kolorze złotym, kolor ten podkreśli odcień naszej cery i oczu, natomiast srebro uwydatni wszelkie mankamenty. Typ chłodny zdecydowanie lepiej będzie współgrał z kolorem srebrnym.

2) Kolor skóry
Jeśli mamy skórę jasną, lub bardzo jasną, o zabarwieniu różowym, szarym, lub niebieskawym, należymy do typu zimnego, natomiast, jeśli nasza skóra, która może być jasna, lub ciemna, posiada żółte pigmenty, jesteśmy typem ciepłym

3) Żyłki znajdujące się na wewnętrznej stronie nadgarstków
Osoby posiadające żyłki na dłoni w odcieniu niebieskawym, oraz znamiona w kolorze szarości to typ zimny, natomiast te, które mają żyłki zielonkawe i znamiona w kolorze brązu, należą to typu ciepłego.

4) Biżuteria
Jeśli srebro lepiej współgra z Twoją cerą i włosami, jesteś typem chłodnym. Osoba o ciepłym typie kolorystycznym pięknie będzie się prezentowała w biżuterii złotej. 

5) Test pomadek
Test robimy również bez makijażu, z włosami zaczesanymi do tyłu. Pomaluj usta chłodną pomadką w kolorze fuksji, perłowego, lub ostrego różu. Zrób zdjęcie.
Następnie użyj pomadki w tonacji ciepłej, czyli brzoskwiniowej, lub morelowej. Ponownie zrób foto.
Teraz porównaj, na którym zdjęciu twoja twarz wygląda bardziej świeżo 
i promiennie? 

Kiedy określimy już swój typ urody, dużo łatwiej będzie nam dobierać odzież we właściwych barwach.
Typ ciepły, będzie pięknie wyglądał w odcieniach ciepłych, czyli z domieszką żółtego koloru.
Jeśli masz chłodny typ urody, będzie Ci do twarzy w odcieniach zimnych, czyli z domieszką koloru niebieskiego.

Mam nadzieję, że ta krótka ściąga pozwoli Wam w pełni określić, jakim typem kolorystycznym jesteście i od dzisiaj Wasza uroda będzie jeszcze bardziej promienna i podkreślona.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Rosineczka , Blogger